Zápas Michaloviec proti Žiline v novom termíne, duel Fortuna ligy presunuli pre epidémiu osýpok

374590_fut_1_ts75148 676x510.jpg

BRATISLAVA 20. júla (WebNoviny.sk) – Náhradným termínom zápasu 1. kola nového ročníka najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy 2018/2019 MFK Zemplín Michalovce – MŠK Žilina, ktorý odložili pre epidémiu osýpok na Zemplíne, bude po dohode oboch spomenutých klubov v utorok 21. augusta o 17.00 h.

Pôvodne sa tento duel mal odohrať v sobotu 21. 7. o 19.00 h v Michalovciach. Informuje o tom internetová stránka najvyššej súťaže fortunaliga.sk.

Po postupe všetkých troch slovenských zástupcov ŠK Slovan Bratislava, FC DAC 1904 Dunajská Streda a AS Trenčín do 2. predkola Európskej ligy UEFA 2018/2019 prišlo k zmenám v ich fortunaligovom programe.

Odporúčame:
Káder futbalového majstra Spartak Trnava doplnil pred štartom Fortuna ligy Lukáš Lupták

„Stretnutia 2. kola Slovan Bratislava – FK Železiarne Podbrezová, Dunajská Streda – MFK Zemplín Michalovce a Trenčín – MFK Ružomberok sa tak namiesto soboty 28. 7. budú hrať v nedeľu 29. júla o 19.00 h. V 3. kole Fortuna ligy privítajú Trenčania nováčika zo Serede, DAC sa predstaví v Nitre a Slovan v Michalovciach v nedeľu 5. augusta o 19.00 h,“ informuje web fortunaliga.sk.

„Gratulujeme všetkým štyrom slovenským klubom vrátane Spartaka Trnava v Lige majstrov k postupu do ďalšieho kola kvalifikácie európskych súťaží. Držíme im palce, aby sa im takto darilo aj naďalej. Starosti s posúvaním fortunaligových zápasov sú v tomto prípade veľmi príjemné,“ povedal výkonný riaditeľ riadiacej organizácie najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Únie ligových klubov (ÚLK) Michal Mertinyák.

Viac k témam: Fortuna liga, futbal, MFK Zemplín Michalovce, MŠK Žilina, osýpky
Zdroj: Webnoviny.sk – Zápas Michaloviec proti Žiline v novom termíne, duel Fortuna ligy presunuli pre epidémiu osýpok © SITA Všetky práva vyhradené.

20. júla 2018

Odporúčané články