Višňovský prekvapil zlatých chlapcov z Orange Minihokej Tour

Bratislava 10. august 2016 – Novú sezónu začali mladí Slovanisti, víťazi posledného ročníka Orange Minihokej Tour, naozaj netradične. Nečakane sa na ich pondelňajšom tréningu objavil ďalší zlatý medailista, ktorý má však v nohách nakorčuľované o čosi viac zápasov. Chlapcov do novej sezóny povzbudil a zároveň pozval na svoj narodeninový benefičný zápas Ľubomír Višňovský.

Obrovské prekvapenie zažili mladí hokejisti z Orange Minihokej Tour v pondelok 8.8. na jednom z prvých tréningov novej sezóny. Postaral sa oň velikán slovenského ľadového hokeja Ľubomír Višňovský, ktorý ich spolu s ďalšou hokejovou hviezdou Petrom Podhradským navštívili na štadióne Ondreja Nepelu a vytvorili im nezabudnuteľný zážitok. Zlatý hokejista si preveril sily novej hokejovej generácie najskôr v štandardnom tréningovom procese a neskôr aj v spoločnom zápase. Navyše mal v talóne pre chlapcov exkluzívny darček – víťazov Orange Minihokej Tour pozval na svoj narodeninový benefičný zápas, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 11.augusta 2016 na rovnakom zimnom štadióne v Bratislave. „Som veľmi rád, že na Slovensku máme takéto projekty a podporujeme hokejové talenty, ktoré možno raz pôjdu v našich šľapajach. Je potrebné deti hokejovo vzdelávať, ale aj motivovať. Držím im palce, prajem veľa úspechov a teším sa na nich na mojom charitatívnom zápase,“ povedal Ľubomír Višňovský počas svojej návštevy na štadióne.

Projekt Orange Minihokej Tour je súčasťou dlhodobej stratégie Orangeu na podporu mládežníckeho hokeja na Slovensku. Tento rok prebehol už jeho 8.ročník. Mladým hokejistom dáva možnosť vôbec prvýkrát zažiť celonárodný turnaj a víťazom okrem hlavnej výhry – účasti v Hokejovej škole Mariána Gáboríka – prináša príležitosti osobne stretnúť hokejové idoly pri rôznych príležitostiach. „Ľubomír Višňovský je jednou z najväčších hokejových osobností na Slovensku. Je pre nás cťou, že prišiel podporiť práve našich hráčov z Orange Minihokej Tour, pre mnohých z nich je vzorom. Pozvaním na jeho benefičný zápas zavŕši letné hokejové zážitky našich víťazov,“ povedal Marián Vavrovič, Sponsorship and Events Coordinator spoločnosti Orange.

Zostrih z tréningu a zápasu, v ktorom si „Višňa“ s Petrom Podhradským zahrali s malými Slovanistami, si môžete pozrieť na videu uverejnenom na facebookovom profile Orangeu.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

10. augusta 2016

Odporúčané články