Víkendová zmena času ovplyvní tieto spoje RegioJetu

Zmena času sa dotkne aj troch autobusových a dvoch vlakových spojov spoločnosti RegioJet.BRATISLAVA 27. októbra (WebNoviny.sk) – Posun času z letného na stredoeurópsky v noci zo soboty 29. októbra na nedeľu 30. októbra ovplyvní jazdu troch autobusových a dvoch nočných vlakových spojov RegioJet. Informoval o tom hovorca spoločnosti RegioJet Aleš Ondrůj, ktorý pripomína, že ručičky hodín sa v nedeľu 30. októbra o 3:00 posunú na 2:00. Spojom, ktoré budú v tomto čase na ceste, sa tak o hodinu predĺži jazda, a na určených zastávkach budú čakať.

Odporúčame:

Cez víkend prejdeme na zimný čas, pospíme si o hodinu dlhšie

Zmena času sa dotkne autobusového spoju s odchodom o 23:15 na linke Budapešť – Praha. Prestávku si urobí v Bratislave. Rovnako sa dotkne autobusového spoja s odchodom o 21:00 na linke Košice – Praha, ktorý si urobí prestávku v Trenčíne a autobusového spoja s odchodom o 19:00 na linke Praha – Košice, ktorý urobí prestávku v Poprade.

V prípade vlakových liniek RegioJet sa zmena dotkne nočného spoja RJ 1020, ktorý 21:22 odchádza z Košíc do Prahy a urobí prestávku v stanici Ostrava Svinov. Prestávku si urobí aj spoj RJ 1021, ktorý o 21:46 odchádza z Prahy do Košíc. Zastaví po príchode do stanice Žilina.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

27. októbra 2016

Odporúčané články