Hráči Manchestru United utrpeli už tretiu prehru v rozpätí ôsmich dní.LONDÝN 18. septembra (WebNoviny.sk) – Prvý nedeľňajší zápas 5. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže priniesol prekvapenie na úkor Manchestru United. Zverenci Josého Mourinha podľahli hráčom Watfordu na súperom trávniku 1:3 (0:1).

Ďalšie výsledky 5. kola Premier League:

Domáci o svojom víťazstve rozhodli v záverečnej štvrťhodinke. Najprv v 83. min striedajúci Kolumbijčan Juan Zúniga minútu po príchode na trávnik poslal Watford do vedenia 2:1 a v piatej minúte nadstaveného času pečatil na konečných 3:1 pre domácich Troy Deeney. Watford sa v neúplnej tabuľke Premier League po 5. kole posunul z 12. na 8. miesto, ManUtd patrí šiesta pozícia.

Hráči Manchestru United utrpeli už tretiu prehru v rozpätí ôsmich dní. Po nezdare 1:2 s mestským rivalom City v 4. kole Premier League neuspeli ani v medzinárodnej konfrontácii, keď v A-skupine Európskej ligy podľahli v Rotterdame Feyenoordu 0:1. Aktuálne zasa ťahali za kratší koniec v domácej najvyššej súťaži proti Watfordu.