Video: V Trnave uzavrú Mikovíniho ulicu, vodičov budú usmerňovať aj policajti

401472_uzavierka 676x414.jpg

TRNAVA 1. februára (WebNoviny.sk) – Polícia je v súvislosti s plánovanou uzávierkou Mikovíniho ulice v Trnave pripravená v kritických bodoch riešiť situáciu dopravnými hliadkami, ktoré budú usmerňovať a riadiť dopravu. Mikovíniho ulicu uzatvoria v pondelok 4. februára o 7:00 na tri mesiace, dôvodom je rekonštrukcia mosta.

Kamióny využijú obchádzku

Opatrenia v doprave budeme riešiť podľa aktuálneho vývoja. Vodičov už teraz žiadame, aby sa na dopravné obmedzenia s predstihom pripravili a prepravu autom si plánovali tak, aby ich to čo najmenej obmedzovalo v bežnom živote,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Martina Kredatusová na sociálnej sieti.

Mikovíniho ulica sa nachádza v priemyselnej časti mesta, využíva ju najmä kamiónová doprava. Tieto vozidlá dopravné značenie usmerní na obchádzkovú trasu, polícia očakáva najmä enormné zaťaženie Zelenečskej ulice.

Plánované ukončenie

Mesto Trnava začalo s rekonštrukciou Mikovíniho ulice ešte na jeseň minulého roka. Zákazku za viac ako milión eur získala stavebná spoločnosť z Trnavy, na práce má podľa zmluvy sedem mesiacov.

Mikovíniho ulica bude obnovená od Zelenečskej po križovanie s Priemyselnou ulicou, čo je zhruba polovica jej kilometrovej dĺžky.

Súčasťou prác bude aj rekonštrukcia mosta ponad tok Trnávky, ktorá sa začína v pondelok. Obnovenie dopravy na tejto ulici je naplánované na 3. mája.

Viac k témam: polícia, rekonštrukcia ciest, uzávierka
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: V Trnave uzavrú Mikovíniho ulicu, vodičov budú usmerňovať aj policajti © SITA Všetky práva vyhradené.

1. februára 2019

Odporúčané články