Video: SNS podľa Danka splnila vysoké percento zo svojho volebného programu

369883_andrej danko 1 676x451.jpg

BRATISLAVA 4. januára (WebNoviny.sk) – SNS podľa predsedu strany Andreja Danka splnila vysoké percento zo svojho volebného programu.

Ako povedal Danko v rozhovore pre agentúru SITA, to je úspech strany. „Nesklamali sme 8,6 percenta voličov, ktorí nám dali dôveru. O tom svedčí aj to, že percentá si držíme a aj mierne narástli,“ konštatoval.

Danko však priznal, že v koalícii so silným politickým lídrom a politickými matadormi prežíva SNS ťažké časy. „Ale to, čo sme považovali za strategické a principiálne, to sa podarilo presadiť,“ povedal.

Danko dnes nechce hodnotiť predsedu vlády, alebo predsedu strany Smer-SD. „Pre nás zmena vlády nebola zásadná zmena. Bola to interná vec Smeru-SD. Robert Fico sa dohodol s Petrom Pellegrinim. My sme to rešpektovali. Počty poslancov sa zásadne nezmenili, zákony prechádzajú,“ dodal.

https://cdnv.sita.sk/sites/32/2019/01/andrej-danko-uspech-sns.mp4

Viac k témam: Andrej Danko, Most-Híd, Peter Pellegrini, predseda Národnej rady SR (NR SR), Robert Fico, Smer-SD, SNS Slovenská národná strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: SNS podľa Danka splnila vysoké percento zo svojho volebného programu © SITA Všetky práva vyhradené.

4. januára 2019

Odporúčané články