Video: Slováci sa ospravedlnili za pískanie počas hymny Kanady a hádzanie predmetov na ľad

412944_ah2i4436 676x451.jpg

KOŠICE 14. mája (WebNoviny.sk) – Organizačný tím majstrovstiev sveta v hokeji sa prostredníctvom svojho riaditeľa Igora Nemečka oficiálne ospravedlnil kanadskému tímu za pískanie fanúšikov počas hymny po skončení zápasu Slovensko – Kanada.

V pondelok večer v Košiciach Slovensko prehralo s Kanadou (5:6) gólom, ktorý padol necelé dve sekundy pred koncom tretej tretiny. Výsledok vyvolal búrku nevôle u časti slovenských fanúšikov, ktorí hádzali predmety na ľad a neskôr aj pískali počas hymny víťazného tímu.

„Kanadský tím v mene svojho prezidenta Toma Renneyho ospravedlnenie zaslané emailom prijal v plnom rozsahu. Vyjadril pochopenie pre slovenských fanúšikov a ich sklamanie z výsledku. Zároveň podotkol, že si nevie predstaviť šampionát bez takých náruživých a výnimočných fanúšikov, akých má práve slovenský tím,“ informoval organizačný tím MS 2019 v hokeji v tlačovej správe.

Altså, de slovakiske fans var ikke ligefrem vilde med at høre den canadiske nationalmelodi… #isdk pic.twitter.com/peMCkUikkK
— Frederik Lindved (@frederiklindved) May 13, 2019

Zobraziť fotogalériu k článku:
MS v hokeji 2019: Slovensko – Kanada

VIAC O MS V HOKEJI 2019

Viac k témam: kanadská hokejová reprezentácia, Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019, slovenská hokejová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Slováci sa ospravedlnili za pískanie počas hymny Kanady a hádzanie predmetov na ľad © SITA Všetky práva vyhradené.

14. mája 2019

Odporúčané články