RÍM 3. februára (WebNoviny.sk) – Futbalisti AC Fiorentina remizovali v stretnutí 22. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A na ihrisku Udinese Calcio 1:1.

Po bezgólovom prvom polčase sa ako prví v druhej polovici zápasu presadili domáci zásluhou dánskeho stredopoliara Jensa Larsena z 56. min.

O vyrovnanie sa o deväť minút neskôr postaral Edmilson Fernandes. Slovenský obranca z kádra „fialiek“ Dávid Hancko presedel celý zápas na lavičke náhradníkov.

Inter Miláno doma prekvapivo nestačil na Bolognu a prehral 0:1. Jediný gól duelu strelil v 32. min paraguajský útočník Federico Santander. Slovenský obranca Interu Milan Škriniar odohral celý zápas.

Viac k témam: Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Škriniarov Inter doma prekvapujúco zaváhal, v šlágri kola remíza AS Rím s AC Miláno © SITA Všetky práva vyhradené.