LONDÝN 21. augusta (WebNoviny.sk) – Futbalisti Manchestru City remizovali 1:1 s hráčmi Evertonu v pondelňajšom stretnutí 2. kola najvyššej anglickej súťaže.

Odporúčame:

Skóre duelu otvoril v 35. minúte útočník Evertonu Wayne Rooney. V 44. min dostal druhú žltú kartu pravý bek Manchesteru City Kyle Walker a stretnutie sa preňho predčasne skončilo.

Odporúčame:

Everton však početnú prevahu nevyužil. Naopak, v 82. minúte vyrovnal na konečných 1:1 Raheem Sterling. Ani hostia však nedohrali s 11 hráčmi. V 88. minúte videl druhú žltú kartu francúzsky záložník Morgan Schneiderlin.

Premier League 2017/2018 – 2. kolo

pondelok

Manchester City – Everton 1:1 (0:1)
Góly: 35. Rooney – 82. Sterling, ČK: 44. K. Walker (Manchester City), 88. Schneiderlin (Everton)

Viac k témam: futbal, Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Manchester City remizoval s Evertonom, rozhodca ukázal dve červené karty © SITA Všetky práva vyhradené.