Video: Legendárny Jordan vzdal hold Bryantovi

Kobe Bryant absolvoval posledný zápas na palubovke Charlotte v kariére.CHARLOTTE 29. decembra (WebNoviny.sk) – Pondelňajší duel proti domácim Hornets bol pre basketbalistu Kobeho Bryanta posledným na palubovke Charlotte v jeho výnimočnej kariére, keďže táto sezóna je pre 37-ročnú ikonu Los Angeles Lakers záverečnou v živote. Peknú rozlúčku preňho pripravil majiteľ hostiteľského klubu Michael Jordan, ktorý mu prostredníctvom kocky nad ihriskom adresoval ešte pred zápasom dvojminútový emotívny odkaz.

Odporúčame:

Video: Obhajca titulu v NBA víťazne, Curry s triple-double

Video: Batman v San Antoniu spacifikoval živého netopiera

„Gratulujem ti k neuveriteľnej kariére. Sme hrdí na to, čo si dosiahol. Veľa ľudí si neuvedomuje, že ťa draftovali práve Charlotte Hornets,“ pripomenul nekorunovaný najlepší basketbalista všetkých čias Jordan. „Si veľkým prínosom pre basketbal aj NBA, máš mnoho priateľov po celom svete. Ja som stále tvoj verný fanúšik a rád ťa sledujem v akcii.“

O pätnásť rokov mladšieho Bryanta považuje Jordan za svojho „mladšieho brata“. „Kedykoľvek budeš niečo potrebovať, máš moje číslo. Naďalej budeme v kontakte. Teraz ti želám, aby ti slúžilo zdravie a ešte si si to užil. Teším sa, čo bude nasledovať potom. Opatruj sa,“ zaželal šesťnásobný víťaz NBA so Chicagom päťnásobnému s Lakers.

Bryant sa pri športovej rozlúčke so Charlotte prezentoval 20 bodmi, jeho tím prehral 98:108.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

29. decembra 2015

Odporúčané články