• Fotonovinky
  • Video: Innerhofer letel ako Superman, po ceste bral zástavku

Video: Innerhofer letel ako Superman, po ceste bral zástavku

Talianskemu lyžiarovi tesne uniklo pódiové umiestnenie v zjazde v talianskej Santa Caterine. Podarilo sa mu však niečo nevídané, nebezpečné a zároveň kuriózne.SANTA CATERINA 29. decembra (WebNoviny.sk) – Talian Christof Innerhofer len o 7 sedem stotín sekundy prišiel o pódiové umiestnenie v utorkovom zjazde Svetového pohára alpských lyžiarov v talianskej Santa Caterine, ale popri smole mal aj šťastie.

Do cieľa totiž prišiel so zástavkou napínajúcou jednu z bránok, ktorú strhol po približne minúte jazdy a zachytila sa mu o telo. Časť trate absolvoval aj s odtrhnutou tyčou a chvíľu mu trvalo, kým si napravil okuliare. Napriek tomuto hendikepu bol tento majster sveta v super G spred štyroch rokov z Ga-Pa po prejazde cieľom najrýchlejší, napokon skončil tesne štvrtý.

„Mal som šťastie. Mám opuchnutý nos, ale nič horšie. Celé to bolo brutálne. Nič som poriadne nevidel. Keď bránková tyč zostala za mnou, snažil som sa zostať v pretekoch. Na jednej strane som mohol z tejto formy vyťažiť viac. Na druhej strane som rád, že som došiel zdravý do cieľa,“ cituje server laola1.at Innerhofera.

Video: Jazda Christofa Innerhofera v Santa Caterine

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

29. decembra 2015

Odporúčané články