Luleå vo štvrtkovom zápase 13. kola najvyššej švédskej hokejovej súťaže SHL prehrala na ľade Örebro Hockey 2:3.ÖREBRO 28. október (WebNoviny.sk) – Fanúšikovia švédskeho tímu Örebro Hockey mali vo štvrtok dôvod na radosť, pretože ich miláčikovia zdolali Luleå 3:2.

V súboji 13. kola najvyššej švédskej hokejovej súťaže SHL si útočník domáceho tímu Libor Hudáček pripísal na konto dve asistencie, keď sa najprv v 33. minúte podieľal na presnom zásahu Kalleho Olssona v presilovej hre a v 37. minúte nabil na vyrovnávajúci gól Martinovi Johanssonovi.

Ako už býva v Behrn Arene po víťaznom zápase zvykom, brankár Július Hudáček opäť predviedol svoju tradičnú Hudashow, po ktorej jednému z fanúšikov hodil do hľadiska aj svoju hokejku.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.