V zápase 22. kola Primera División medzi Barcelonou a Atléticom Madrid sa ‚červenalo‘.MADRID 30. januára (WebNoviny.sk) – Futbalisti FC Barcelona sa po víťazstve 2:1 nad Atléticom Madrid v šlágri 22. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže osamostatnili na prvom mieste Primera División.

Katalánskemu veľkoklubu sa pritom podaril skvelý obrat, keď od 10. minúte prehrávali po góle Kokeho. V 30. minúte vyrovnal Messi a o osem minút neskôr o konečnom výsledku rozhodol Luis Suárez. Suárez je najlepší kanonier španielskej súťaže a bol to preňho už 19. presný zásah v sezóne.

V stretnutí boli vylúčení až dvaja hráči hostí. Prvú červenú kartu videl Filipe Luís, druhú Diego Godín. FC Barcelona má na čele náskok tri body pred Atléticom a jeden zápas k dobru.

Výsledok úvodného sobotňajšieho stretnutia 22. kola Primera División:

FC Barcelona – Atlético Madrid 2:1 (2:1)
Góly: 30. Messi, 38. Suárez – 10. Koke, ČK: 44. Filipe Luís, 65. Godín (obaja Atlético) po 2. ŽK