MADRID 1. októbra (WebNoviny.sk) – Futbalisti FC Sevilla zvíťazili v sobotňajšom domácom zápase 7. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy nad Málagou 2:0.

O svojom triumfe rozhodli až v druhom polčase. Najprv skóroval v 68. min z pokutového kopu striedajúci Argentínčan Éver Banega a o dve minúty sa presadil aj útočník z Kolumbie Luis Fernando Muriel.

Alavés prvý raz zabodoval v tejto súťaži a hneď naplno. Na ihrisku Levante triumfoval 2:0 a odpútal sa z poslednej priečky, na ktorú spadla Málaga. Menší z valencijských klubov Levante zaznamenal prvú prehru v sezóne.

Viac k témam: futbal, La Liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Atlético Madrid prekvapujúco remizovalo, Málaga prehrala na pôde FC Sevilla © SITA Všetky práva vyhradené.