V remakeu Hriešneho tanca si zahrá aj Nicole Scherzinger

Herecké obsadenie televízneho filmu doplnila aj Sarah Hyland.
BRATISLAVA 2. marca (WebNoviny.sk) – Americká speváčka Nicole Scherzinger si zahrá v pripravovanom televíznom remakeu snímky Hriešny tanec (1987). Tridsaťsedemročná niekdajšia členka formácie The Pussycat Dolls stvárni tanečnicu Penny Johnson, ktorá otehotnie a následne ide na potrat. V pôvodnom filme sa v tejto úlohe predstavila Cynthia Rhodes.

Herecké obsadenie doplnila aj Sarah Hyland, známa predovšetkým zo seriálu Moderná rodina (2009). Dvadsaťpäťročná rodáčka z New Yorku stvárni Lisu Houseman, ktorú pôvodne hrala Jane Brucker. Scherzinger a Hyland sa pridali k už skôr oznámeným Coltovi Prattesovi, Abigail Breslin a Debre Messing. O réžiu trojhodinového filmu spoločnosti Lionsgate TV sa postará Wayne Blair, ktorý je spolu s Jessicou Sharzer aj autorom scenára. Autorka pôvodného scenára Eleanor Bergstein sa zas ujala úlohy jednej z výkonných producentiek. Nové spracovanie filmu odvysiela televízia ABC, hoci dátum premiéry zatiaľ nie je známy.

Snímka Hriešny tanec priniesla príbeh mladej Baby, ktorá s rodičmi a sestrou prichádza do hotela na prázdniny. Počas pobytu sa zoznámi s tanečným inštruktorom Johnnym a prežije s ním nielen prvú lásku ale aj premenu na sebavedomú ženu. V obľúbenej romantickej snímke si zahrali Jennifer Grey (Baby) a Patrick Swayze (Johnny), pre ktorého titul znamenal zlom v kariére. Skladbe (I’ve Had) The Time Of My Life udelili Oscara v kategórii Najlepšia pôvodná filmová pieseň. V roku 2004 sa do kín dostala snímka Hriešny tanec 2: Havanské noci, ktorej tvorcovia zasadili príbeh na Kubu. Nakrútiť remake Hriešneho tanca sa spoločnosť Lionsgate pokúšala už v roku 2011, no napokon projekt zastavila.

Nicole Scherzinger, vlastným menom Nicole Prescovia Elikolani Valiente, sa preslávila ako členka spomínanej, už nefungujúcej formácie The Pussycat Dolls. S ňou vydala albumy PCD (2005) a Doll Domination (2008), z ktorých pochádzajú hity ako Don’t Cha (feat. Busta Rhymes), Beep (feat. Will.i.am), Buttons (feat. Snoop Dogg), I Don’t Need A Man, When I Grow Up či I Hate This Part. Scherzinger vydala prvý sólový album Killer Love v roku 2011. Štúdiovka obsahuje single Poison, Don’t Hold Your Breath, Right There, Wet a Try With Me. Predvlani v októbri uviedla na trh nahrávku Big Fat Lie.

Informácie pochádzajú z webstránok deadline.com, www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

2. marca 2016

Odporúčané články