UPC: megasilné WiFi pripojenie a dvojnásobok rýchlosti

Bratislava 5. septembra 2016 (WBN/PR) – Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, štartuje dnes jesennú kampaň, ktorá ponúka dvojnásobnú rýchlosť internetu a megasilné WiFi pripojenie s prémiovým Connect Boxom. Jesenná ponuka potvrdzuje investície spoločnosti UPC do optickej siete a podporu inovácií prostredníctvom prémiového nového WiFi modemu. Cieľom UPC je maximalizovať výkonnosť svojej siete cez najmodernejšie zariadenia, poskytované bez dodatočných nákladov pre zákazníka. To zákazníkom umožňuje, aby získali čo najviac zo služieb UPC, ktoré teraz obsahujú aj špeciálnu ponuku v podobe dvojnásobnej rýchlosti za pôvodnú cenu na obdobie 12 mesiacov.

Výkonné WiFi pre celú domácnosť s prémiovým Connect Boxom

Internet od UPC je teraz ešte silnejší – zákazníci vybraných internetových služieb získajú v cene aj prémiový WiFi modem Connect Box. Ide o supervýkonný WiFi modem, ktorý hravo pokryje signálom celú domácnosť. Zákazník, ktorý si UPC internet s rýchlosťou 50 Mb/s alebo 150 Mb/s objedná v rámci jesennej kampane, ho navyše získa v cene mesačného paušálu, bez poplatku za prenájom. Svoj internet si tak môže užívať naplno a bezstarostne.

Dvojnásobná rýchlosť na celých 12 mesiacov
Zákazníci, ktorí si vybrané internetové služby od UPC objednajú do 30. septembra, získajú okrem WiFi modemu v cene aj darček navyše – dvojnásobnú rýchlosť za cenu pôvodnej. Ak si zákazník teraz objedná napríklad internet s rýchlosťou 50 Mb/s, získa ako bonus pripojenie s rýchlosťou 100 Mb/s na celých 12 mesiacov za iba 13,90 Eur mesačne. Za zvýhodnený mesačný paušál tak získa nielen dvojnásobnú rýchlosť, ale aj super výkonný WiFi modem, ktorý stabilne pripojí všetky zariadenia.

Megasilný WiFi modem Connect Box
Od svojho internetového pripojenia očakávame predovšetkým stabilnú a silnú WiFi pre celú domácnosť. Väčšina modemov ale nezvládne pokryť celý byt alebo dom. Miesto toho, aby zákazníci museli zložite hľadať vhodné umiestenie modemu, UPC teraz ponúka výkonný megasilný WiFi modem Connect Box, ktorý utiahne všetky pripojené zariadenia a zaistí neporovnateľne lepšie pokrytie v celej domácnosti než bežné modemy. Connect Box totiž podporuje obe pásma 2,4 a 5 GHz , automaticky vyberá najlepší signál, a zároveň inteligentne distribuuje signál medzi viacerými pripojenými zariadeniami. A aby do domácnosti vhodne zapadol, má navyše moderný a priestorovo nenáročný dizajn.

O UPC v Slovenskej republike
Spoločnosť UPC patrí medzi najväčších poskytovateľov TV, internetových a telefónnych služieb v Slovenskej republike. Pre svojich zákazníkov neustále skvalitňuje svoje služby, ktoré zahrnujú digitálnu a mobilnú televíziu s ponukou programov všetkých žánrov vrátane staníc v HD rozlíšení, ďalej internetové pripojenie s rýchlosťou až do 500 Mbit/s, ako aj telefónne služby umožňujúce volať neobmedzene bezplatne v sieti UPC a za výhodné ceny v rámci Európy a sveta. Pre viac informácií o UPC v Slovenskej republike navštívte prosím www.upc.sk

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

5. septembra 2016

Odporúčané články