Trenčín sa pred sezónou posilnil, prichádzajú Hossa a Kozák

Dukla sa s oboma hráčmi dohodla na zmluve do konca sezóny, ale v príprade ponuky zo zahraničia môžu odísť počas reprezentačnej prestávky.

TRENČÍN 1. septembra (WebNoviny.sk) – Hokejový klub Dukla Trenčín angažoval pred štartom novej sezóny dvoch svojich bývalých hráčov. Súťažný ročník 2016/2017 začnú v jej drese útočnik Marcel Hossa a obranca Lukáš Kozák. Ako informuje oficiálny web klubu spod hradu Matúša Čáka, obaja podpísali zmluvu na jednu sezónu, počas reprezentačnej prestávky budú mať možnosť odísť v prípade ponuky zo zahraničia.

Marcel Hossa pôsobil v uplynulom ročníku, ktorý nedohral pre zdravotné problémy, v Česku – v Plzni a Třinci. V minulosti okúsil zámorskú NHL i Kontinentálnu hokejovú ligu, v ktorej bol dokonca najlepším strelcom. Za Duklu nastúpil v sezóne 2014/15 na štyri duely.

Lukáš Kozák patril medzi najlepších trenčianskych obrancov v sezóne 2014/15 (44 zápasov, 6+15), v ktorej si na jeden a pol mesiaca „odskočil“ do Slovana Bratislava. V minulom ročníku pôsobil v Slovane a Komete Brno.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

1. septembra 2016

Odporúčané články