Tomáš Klus vystúpi 17. novembra v Žiline

Muzikant sa predstaví v rámci koncertnej šnúry Recyklus Tour.BRATISLAVA 23. augusta (WebNoviny.sk) – Český spevák a hudobník Tomáš Klus vystúpi 17. novembra v Žiline. Tridsaťročný interpret pridal koncert k Recyklus Tour, počas ktorého sa predstaví aj 19. novembra v Poprade, o deň neskôr v Košiciach, 22. novembra v Trenčíne a 23. novembra v Bratislave.

„Nesmierne nás teší záujem fanúšikov o vystúpenia Tomáša Klusa na Slovensku, preto by sme radi vyhoveli čo najväčšiemu počtu z nich a chceli by sme ho priblížiť na čo najviac dostupných miest. Aj preto sme sa rozhodli k plánovaným Košiciam, Popradu, Trenčínu a Bratislave pridať aj Žilinu,“ povedal Branislav Holička z agentúry Trio Production, ktorá organizuje slovenskú časť turné Tomáša Klusa a jeho Cílovej skupiny.

Počas koncertov odznejú aj skladby, ktoré prostredníctvom hlasovania vybrali fanúšikovia a fanúšičky. Medzi dvanástimi piesňami sú napríklad Nina, Chybíš mi, Sibyla, Jsem alebo Přeju Ti. Zaznejú tiež obľúbené piesne samotných muzikantov a tiež singel.

Tomáš Klus vyrastal v hudobnom prostredí, no jeho cesta k piesňam nebola priama. Kedysi bol totiž vrcholovým športovcom. V roku 2002 získal zlatú medailu v modernom päťboji na majstrovstvách Európy pre dorast. Debutoval albumom Cesta do záhu(d)by (2008) a nasledovali nahrávky Hlavní uzávěr splínu (2009), Racek (2011), Proměnamě (2014) a Anat život není (2015). Medzi jeho známe piesne patria napríklad aj Pocity, Navěky či Pánubohudooken. Taktiež slávil úspechy so skladbou Cesta, ktorú nahral s kapelou Kryštof. Zahral si napríklad v snímke Traja bratia (2014).

Informácie pochádzajú od Danky Šoporovej zo spoločnosti Access Production a z archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. augusta 2016

Odporúčané články