Táňa Pauhofová zažila niečo úplne iné ako doteraz? O čo ide?

BRATISLAVA 29. júna (WBN/PR) – Táňa Pauhofová je obľúbená slovenská herečka, ktorá sa herectvu venuje nepretržite už niekoľko rokov. Žne úspechy u nás i v Čechách. Nakrútila množstvo filmov i seriálov, na konte má viacero ocenení. Nám prezradila, čo má nové a čo jej v súčasnosti robí veľkú radosť. Tak to musíte počuť!

Pred pár dňami to v Košiciach vyzeralo ako na na takých menších oscaroch.

Červený koberec, limuzíny a najmä známe osobnosti slovenského šoubiznisu…ukážka ako z amerického filmu! A my vieme o čo išlo! Herečka Táňa Pauhofová a tvorcovia filmovej očakávanej novinky Všetko alebo nič – koproducent filmu Peter Núňez, scenáristka Evita Urbaníková či režisérka filmu Marta Ferencová totiž prišli na východ v rámci prestížneho medzinárodného festivalu Art Film Fest predstaviť svoje nové filmové dielo.

Súčasná femme fatale slovenskej kinematografie Táňa Pauhofová, ktorá si vo filme zahrala hlavnú postavu, na predstavení filmu povedala, že Všetko alebo nič bola pre ňu fantastická skúsenosť, niečo úplne iné ako doteraz. „S romantickými komédiami nemám veľa skúseností, ale pre mňa je režisérka Marta Ferencová absolútnou zárukou kvality. Je to výnimočná žena a ona s Evitou tvoria fantastický tandem,“ dodala.

Novinári a vybraní šťastlivci si na Art Film Feste mohli zároveň vychutnať ukážku z tejto očakávanej filmovej udalosti roka. Podľa našich informácií účastníci exkluzívnej nočnej party po vzhliadnutí ukážky nešetrili na film superlatívami. Vyzerá to tak, že sa na jeseň, kedy príde film do našich kín, máme na čo tešiť! Tvorcovia filmu, dávame Vám palec hore!

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

29. júna 2016

Odporúčané články