Svitko má za sebou nepríjemný pád, skončil v nemocnici so zafixovaným krkom (video)

433376_stefan svitko rely dakar 2020 1 676x524.jpg

26.2.2024 (SITA.sk) – Elitný slovenský motocyklista Štefan Svitko utrpel nepríjemný pád počas prípravy v Taliansku. Na sociálnych sieťach 41-ročný Žaškovčan zverejnil video, na ktorom je v nemocnici a má zafixovaný krk. Podľa záberov sa v tom čase nachádzal v miestnosti určenej na vyšetrenie magnetickou rezonanciou.

„Pri tréningu v Taliansku som mal troška väčší pád, ale na to všetko, ako to prvú polhodinku vyzeralo, tak všetko celkom fajne dopadlo. Ďalšie vyšetrenia absolvujem u nás na Slovensku,“ napísal Svitko a doplnil: „Čo ťa nezabije, to ťa posilní.“

View this post on InstagramLoading…

Štefan Svitko v januári absolvoval už pätnástykrát prestížnu Rely Dakar, v Saudskej Arábii ho klasifikovali na 9. priečke. Jeho maximom na tomto podujatí je konečná 2. pozícia z roku 2016. Je mnohonásobný majster SR v endure a cross country, trikrát ovládol aj ME a desaťkrát štartoval na Medzinárodnej šesťdňovej súťaži.

Viac k témam: Rely Dakar, Zranenie
Zdroj: SITA.sk – Svitko má za sebou nepríjemný pád, skončil v nemocnici so zafixovaným krkom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

26. februára 2024

Odporúčané články