Svet obletelo unikátne video 5-ročného Luku Modriča, v chorvátskych horách pásol kozy

381422_russia_soccer_wcup_france_croatia_45245 c68fe676658c4dccaa50cd5d2801589a 1 676x416.jpg

ZADAR 17. júla (WebNoviny.sk) – Viaceré zahraničné weby v uplynulých dňoch publikovali video, kde vidno, ako súčasný chorvátsky futbalový reprezentant a najjagavejšia hviezda nedávno skončených majstrovstiev sveta v Rusku Luka Modrič ako 5-ročný chlapec vyháňa na pastviny v okolí rodného Zadaru stádo kôz.

Má na sebe obrovskú bundu a šermuje palicou, aby zvieratá zahnal správnym smerom.

Odporúčame:
Ďakujem Chorvátsko, ďakujem Záhreb, kričal Modrič pri veľkolepom privítaní fanúšikmi

Unikátne zábery pochádzajú z istého dokumentárneho filmu režiséra Pavleho Balenoviča, ktorý sa pri natáčaní spriatelil s otcom futbalistu Stipem Modričom.

Modričovci boli veľmi slušní a milí ľudia. Navštívil som ich vždy, keď som sa do hôr vybral natáčať divočinu. Tento film vznikol v roku 1990, predtým, než vojna zničila ich dom,“ prezradil Balenovič, ktorý dlho netušil, že v minulosti natočil budúceho kapitána chorvátskej reprezentácie. „Len pred pár rokmi som dostal informácie o tom, kto je vlastne chlapec zhromažďujúci otcovo stádo. Vtedy som sa dozvedel, že z tohto chlapca vyrástol známy chorvátsky futbalista Luka Modrič,“ objasnil Balenovič.

Viac k témam: futbal, Luka Modrič
Zdroj: Webnoviny.sk – Svet obletelo unikátne video 5-ročného Luku Modriča, v chorvátskych horách pásol kozy © SITA Všetky práva vyhradené.

17. júla 2018

Odporúčané články