Smer-SD podľa Borisa Kollára nerobí nič pre obyčajných ľudí

Podľa Borisa Kollára by mali poslanci koaličných strán sedieť v pléne parlamentu a počúvať opozíciu.BRATISLAVA 23. septembra (WebNoviny.sk) – „Jediné, čo od koalície chceme, aby tu sedela a počúvala nás. Nikto tu nie je,“ povedal Boris Kollár z hnutia Sme rodina v sále NR SR po tom, čo premiér Robert Fico (Smer-SD) a ministri odišli.

Poslanec NR SR Boris Kollár vyjadril nespokojnosť s tým, že zo sály po vystúpení premiéra odišli všetci vládni predstavitelia, ako aj poslanci za koaličné strany Smer-SD, SNS a Most-Híd. Kollár poukázal na to, že hoci jeho hnutie Sme rodina predložilo návrhy zákonov, ktoré by pomohli státisícom ľudí, koaliční poslanci ich „šmahom ruky zhodili zo stola“.

Viac z mimoriadnej schôdze:

Opozícia odvoláva Fica. Ak to nevyjde, na rade je Kaliňák

Fico odišiel z rokovania o svojom odvolaní, aj s ministrami

Matovič: Fico je hanbou, nie je hodný postu premiéra

„Vám privezú akurát dôchodkyne, ktoré Vás pooblizujú a vy máte pocit, že vás národ miluje,“ povedal v súvislosti s tým, že Smer-SD nerobí nič pre obyčajných ľudí. „Aké sú vaše výsledky pre ľudí? Mrzí ma, že ste sa prestali zodpovedať svojim voličom. Zodpovedáte sa svojim priateľom, sponzorom, oligarchom, akcionárom,“ dodal Kollár. „Nebudem opakovať kto, kde, čo ukradol. Chcem povedať, že je na čase, aby prišli do parlamentu, do politiky, politici, ktorí sa budú zodpovedať len obyčajným ľuďom.“ Preto dodal, že odvolávanie Fica v pléne podporí.

Podľa poslanca Alojza Baránika z SaS na Slovensku vládne organizovaná zločinecká skupina. Baránik dodal, že podľa neho sú ľudia na Slovensku kontrolovaní. „Hovorí sa, že Fico je na čele zločineckej skupiny. Fico kontroluje každú súčasť nášho života, preto je smiešne, ak hovorí, že máme slobodu a že si môžeme robiť všetko, čo chceme. Realita je tá, že nám vládne organizovaná zločinecká skupina a my nemôžeme nič urobiť,“ povedal s tým, že „jediné, čo Fico robí, klame s bohorovným výrazom v tvári,“ uzavrel.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. septembra 2016

Odporúčané články