Slovan rozviazal zmluvu s obrancom Jurajom Valachom

Do zápasového kádra Slovana podľa webu KHL doplnili mladých útočníkov v juniorskom veku Borisa Sadeckého, ktorý má na súpiske číslo 88, a Juraja Šišku (číslo 39).MOSKVA/BRATISLAVA 24. decembra (WebNoviny.sk) – Obranca Juraj Valach si musí podľa webu Kontinentálnej hokejovej ligy hľadať nové pôsobisko. Vedenie Slovana Bratislava totiž malo rozviazať kontrakt s 26-ročným rodákom z Topoľčian. Stalo sa tak krátko pred koncom prestupového obdobia, ktoré sa v KHL skončí 25. decembra o 23.59 h moskovského času. Web KHL, ktorý informoval aj o ďalších zmenách v jednotlivých kádroch, podrobnosti ukončenia spolupráce Slovana s Valachom nepriniesol.

Valach prišiel do bratislavského mužstva pred sezónou zo Slavie Praha. Predtým hrával aj za Kometu Brno, Zvolen, Detvu či v kanadskej juniorskej súťaži WHL. Za Slovan nastúpil v tomto ročníku v 25 stretnutiach, v ktorých dosiahol jednu asistenciu. Naposledy hral v utorok proti Dinamu Minsk.

Do zápasového kádra Slovana podľa webu KHL doplnili mladých útočníkov v juniorskom veku Borisa Sadeckého, ktorý má na súpiske číslo 88, a Juraja Šišku (číslo 39).

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

24. decembra 2015

Odporúčané články