Sestry Williamsové čaká spoločný duel, na exhibičnom podujatí privítajú aj iné zvučné mená

395585_sv williams nadal 676x368.jpg

ABÚ ZABÍ 5. decembra (WebNoviny.sk) – Americká tenistka Serena Williamsová sa koncom roka predstaví na exhibičnom podujatí Mubadala World Tennis Championship v Abú Zabí v Spojených arabských emirátoch (27. – 29. 12.). V zápase nastúpi proti svojej sestre Venus. Vlani v decembri sa práve na tomto podujatí predstavila prvýkrát po pôrode svojej dcéry. V danom stretnutí nestačila na Lotyšku Jelenu Ostapenkovú.

„Minulý rok sa mi v Abú Zabí veľmi páčilo. Teším sa, že sa znovu uvidím toto krásne mesto a rovnako verím, že poteším aj mojich fanúšikov. Tento rok nastúpim proti mojej sestre, čo robí blížiaci sa zápas pre mňa ešte špeciálnejším,“ uviedla Serena v zverejnenom stanovisku.

Na rovnakom mieste sa predstavia koncom decembra aj muži. V akcii budú okrem iných aj Srb Novak Djokovič, Španiel Rafael Nadal a vlaňajší víťaz podujatia Juhoafričan Kevin Anderson. Informácie priniesol portál tennis365.com.

Viac k témam: Kevin Anderson, Novak Djokovič, Rafael Nadal, Serena Williamsová
Zdroj: Webnoviny.sk – Sestry Williamsové čaká spoločný duel, na exhibičnom podujatí privítajú aj iné zvučné mená © SITA Všetky práva vyhradené.

5. decembra 2018

Odporúčané články