Serena pustila do sveta fotku s bruškom omylom, šmykla sa jej ruka

VANCOUVER 26. apríla (WebNoviny.sk) – Nebyť omylu, tehotenstvo americkej tenistky Sereny Williamsovej by ešte stále bolo tajomstvom. Budúca mamička priznala, že pri manipulácii s elektronickými fotografiami na sociálnej sieti Snapchate klikla na nesprávnu ikonu.

Odporúčame:
Serena Williamsová oznámila radostnú správu, úspešná tenistka je tehotná

Snímka tenistky v plavkách so statusom „20 týždňov“ okamžite vzbudilo pozornosť. Serena príspevok zmazala, ale tehotenstvo neskôr potvrdili jej zástupcovia a následne aj internetová stránka Tenisovej asociácie žien (WTA).

„Iba som si chcela uložiť fotky. Robila som to toľkokrát, ale teraz mi ušla ruka,“ priznala Williamsová, ale z nechceného úniku nerobí vedu, pretože v blízkej budúcnosti aj tak mala v pláne podeliť sa o informáciu so svetom.

Odporúčame:
Aktualizované: Serena Williamsová nehrala od 28. januára, ale opäť je svetovou jednotkou

Tridsaťpäťročná 23-násobná grandslamová šampiónka vo dvojhre Serena Williamsová čaká dieťa s Alexisom Ohanianom, spoluzakladateľom Redditu a internetovým magnátom. Minulý rok v decembri oznámili svoje zasnúbenie.

My Dearest Baby, You gave me the strength I didn’t know I had. You taught me the true meaning of serenity and peace. I can’t wait to meet you. I can’t wait for you to join the players box next year. But most importantly, I am so happy to share being number one in the world with you…. once again today. On @alexisohanian bday. ? from the world’s oldest number one to the world’s youngest number one. -Your Mommy
Príspevok, ktorý zdieľa Serena Williams (@serenawilliams), Apr 24, 2017 o 6:06 PDT

Viac k témam: Serena Williamsová, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk – Serena pustila do sveta fotku s bruškom omylom, šmykla sa jej ruka © SITA Všetky práva vyhradené.

26. apríla 2017

Odporúčané články