Rozkvitnite v Auparku Bratislava

BRATISLAVA 17. marca (WBN/PR) – Najväčší nákupný sviatok sezóny – ikonické Hriešne dobré nákupy sú tu opäť a v navyše v novom dizajne! Kto nepríde v dňoch 17. až 20. marca do Auparku v Bratislave je definitívne out. Upleťte si vlastnú originálnu kyticu oufitov do svojho šatníka. Očarujúce módne prehliadky výnimočných značiek, zvučné mená stylistov a módnych guru, šťavnatý hudobný program, ceny a darčeky. To všetko zažijete v pasáži posiatej kvetmi.

Pastva pre všetky zmysly

Počas predĺženého víkendu módy rozkvitnú všetky vaše zmysly. Centrum ožije jarnými trendmi, vôňami i chuťami. V rámci Aupark fashion shows predstaví bratislavská mekka módy vychytávky jari 2016. Hravú, farebnú prehliadku pripravili na mieru Alex Lindov, stylista Auparku v Bratislave a VARSITY PROJECT – David A. Raksany. Ochutnáme aj z jarných inšpirácii známych slovenských bloggerov, ktorí si zmerajú svoje sily v kreatívnej súťaži Blogger Shopping Run. Navyše, šopoholičky dobre vedia, že ich vďaka zľavovým kupónom čaká dvojitá radosť – originálne kolekcie špičkových značiek za fantastické ceny.

Zvýhodnený nákup ponúkne napríklad Aeronautica Militare – symbol talianskej kvality, značka, ktorá viac ako 30 rokov vyrába kožené bundy pre pilotov talianského letectva. Jej kumšt si počas podujatia doprajete za zvýhodnenú cenu (20% zľava na novú kolekciu). Na svoje si prídu aj všetky milovníčky džínsov. Francúzska značka, ktorá je ich synonymom – Le Temps des Cerises, ponúka na ich kúpu kupón s 50% zľavou (a 20% zľavu na celý sortiment). Výnimočné outfity ako z London Fashion Week nájdete rovnako tak v predajniach Timberland (10-30% zľava), ako aj Stefanel a CHAPS by Ralph Lauren, ktoré ponúkajú 20% zľavu na kolekciu jar/leto 2016.

Nezabúdajte ani na doplnky. Ozdobte sa kúskom jarnej kolekcie talianskej značky Coccinelle, ktorá vám pri platbe v hotovosti odráta 20% zo sumy kabelky. Dokonalý look dotvorte výrazným šperkom, napríklad z dielne PANDORA. Teraz kúpite tri za cenu dvoch (najlacnejší šperk z nich ako darček). Na záver ešte bodka v podobe kozmetiky Estée Lauder. Jej majiteľka sama vravievala: „Obdarovať sa tou najkrajšou tvárou na svete, nie je nič zložité alebo záhadné.“

V rytme šťavnatej muziky

Omamná jarná atmosféra si vás získa vôňou živých kvetov, ktorými bude centrum obsypané. Urobiť si pamiatku bude možné pri živej kvetinovej fotostene, kde na každú nákupnú maniačku čaká jej kvet. Atmosféru doplnia osviežujúce vystúpenia, ktoré podčiarknu nákupný rytmus a pozitívnu náladu v centre. Môžete sa tešiť napríklad na tanečné vystúpenie Vogue v podaní Mondance, zmámeho vďaka kráľovnej popu – Madonne. Vystúpením strhne dav aj raper Rakby a jeho najväčšie hity. Po celý čas vám budú k dispozícii shopping asistenti, ktorí radi pomôžu s nákupom. Ten si môžete odnesieť v exkluzívnej jarnej taške, navrhnutej Emou Klein. Fashion asistentky vás zase obdaria kvetmi. A tým zoznam darčekov len začína. Svoj kúsok šťastia si ukrojíte aj v súťaži s množstvom cien.

Samé dobroty

Chuťové poháriky omámi Cukráreň POP UP STORE – galéria s mini ochutnávkami, ktoré jednoducho urobia váš deň krajším a sladším. Zvedavosť zase nasýtite v zákulisí profesionálneho módneho fotenia v rámci photoshooting backstage. Modelkou pritom môžete byť aj vy! Stačí sa zapojiť do súťaže na Facebooku Auparku – Aupark Spring Girl.
Nezabudnite si poznačiť do svojich kalendárov nákupný sviatok sezóny. Rozkvitnite na jar v duchu aktuálnych farieb, módy a chutí.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

17. marca 2016

Odporúčané články