Ronaldo vyvrátil špekulácie o odchode z Juventusu. O pár dní ho môžu očakávať na tréningu, odkazuje

411071_aptopix_saudi_arabia_soccer_italian_super_cup_56605 734180fb4aca4440bc586f324c976373 676x451.jpg

16.7.2021 (Webnoviny.sk) – Špekulácie o odchode Cristiana Ronaldo z Juventusu Turín sa definitívne nenaplnia. Portugalský útočník vedeniu klubu z dovolenky potvrdil, že 25. júla bude prítomný v tréningovom centre „Bianconeri“ v Continassa da Allegri. Tridsaťšesťročný kanonier má v Turíne ešte rok platnú zmluvu.

Minulá sezóna bola pre Ronalda sklamaním

Po skončení minulej sezóny CR7 nebol spokojný až so štvrtým miestom v konečnej tabuľke Serie A a nenaplnením majstrovských ambícií. Rovnako bol sklamaný zo skorej rozlúčky s Ligou majstrov už v osemfinále a šepkalo sa o jeho odchode.

Neskôr na majstrovstvách Európy sa rozlúčil ako člen tímu obhajcu trofeje z Portugalska rovnako už v osemfinálovej fáze, napriek tomu sa s piatimi gólmi stal najlepším strelcom šampionátu.

„Juve ma môže očakávať. Cieľom je zisk pohára,“ odkázal v krátkej správe nestarnúci Ronaldo, cituje ho portál gazzetta.it.

Allegri privítal na tréningu prvých hráčov

Na lavičke Juventusu zostal ako tréner Massimiliano Allegri, ktorý prvých hráčov na tréningu pred novou sezónou privítal už 16. júla. Zatiaľ má k dispozícii iba talianskych hráčov bez legionárov doplnených o futbalistov z kádra do 23 rokov. Tí všetci sa podrobili vstupným lekárskym testom.

Talianske zdroje však informujú o skoršom príchode k tímu aj niekoľkých zahraničných hráčov ako sú Paulo Dybala, Arthur a Weston McKennie. Doplnili ich aj futbalisti, ktorí sa vrátili z hosťovaní – Mattia Perin, Luca Pellegrini a Daniele Rugani.

Viac k témam: Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Ronaldo vyvrátil špekulácie o odchode z Juventusu. O pár dní ho môžu očakávať na tréningu, odkazuje © SITA Všetky práva vyhradené.

16. júla 2021

Odporúčané články