Robert Fico ostáva aj tretí deň v nemocnici

Premiér Robert Fico prišiel do Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb vo štvrtok ráno, podľa medializovaných informácií pre podozrenie na infarkt.BRATISLAVA 16. apríla (WebNoviny.sk) – Premiér Robert Fico zostáva po zdravotných problémoch aj v sobotu na pozorovaní v nemocnici na bratislavských Kramároch. Agentúru SITA o tom informovala Dobroslava Krajačičová, hovorkyňa Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), kde je predseda vlády hospitalizovaný tretí deň.

Odporúčame:

Premiér Fico zostáva v nemocnici na pozorovaní

Premiér Fico je v nemocnici, mal podozrenie na infarkt

Premiér prišiel do Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb sám, v sprievode ochranky vo štvrtok 14. apríla ráno. Dopoludnia mu lekári urobili kardiologické vyšetrenia. NÚSCH ďalej o zdravotnom stave Roberta Fica neinformoval. „Rodina premiéra si neželá, aby Národný ústav srdcových a cievnych chorôb poskytoval akékoľvek informácie o jeho zdravotnom stave, čo plne rešpektujeme,“ uviedla pre médiá hovorkyňa NÚSCH a Detského kardiocentra pracoviska NÚSCH Krajačičová.

O zdravotných problémoch premiéra vo štvrtok 14. apríla ako prvý informoval Denník N. U predsedu vlády bolo podľa informácií denníka podozrenie na infarkt. Robert Fico sa podľa Denníka N necítil dobre už v utorok 12. apríla počas pravidelného raného behu na dunajskej hrádzi. Následne zrušil svoju účasť na súde, kde mal vypovedať ako svedok. Svoj pracovný program v stredu, keď sa na vláde schvaľovalo programové vyhlásenie vlády, úplne nezrušil a na rokovanie kabinetu prišiel. Pre zdravotné problémy musel premiér zrušiť štvrtkovú plánovanú oficiálnu návštevu Českej republiky.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

16. apríla 2016

Odporúčané články