Primátor mesta Partizánske musí do karantény, nakazil sa koronavírusom

440331_gettyimages 1208338915 676x451.jpg

27.10.2020 (Webnoviny.sk) – Primátor mesta Partizánske Jozef Božik bol pozitívne testovaný na koronavírus. Informoval o tom na sociálnej sieti.

Viac o téme: Koronavírus

„Choroba môže navštíviť každého z nás, pred chvíľou som dostal výsledky pondelkového testovania na COVID-19. Nastupujem do karantény, rovnako ako i ostatní občania s obavami o svojich najbližších,“ uviedol Božik.

Ako ďalej informoval primátor, v stredu 28. októbra bude na základe nariadenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Prievidzi kompletne uzavretý mestský úrad, kde vykonajú komplexnú dezinfekciu. Mesto sa zároveň pripravuje na celoštátne plošné testovanie.

Viac o téme: Celoplošné testovanie

„Pripravujeme celkovo 24 odberných miest, ktoré budú vo všetkých deviatich mestských častiach. Ďakujem za prípravu a pomoc kolegom z úradu, ako i kolegom z inštitúcií, v priestoroch ktorých bude prebiehať testovanie a aj občanom, ktorí sa dobrovoľne prihlásili ako administrátori,“ dodal Božik.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Pandémia
Zdroj: Webnoviny.sk – Primátor mesta Partizánske musí do karantény, nakazil sa koronavírusom © SITA Všetky práva vyhradené.

27. októbra 2020

Odporúčané články