Prevencia pod kontrolu – novinka pre poistencov VšZP

BRATISLAVA 8. septembra (WBN/PR) – Viete, kedy ste boli naposledy na preventívnej prehliadke a kedy máte nárok na ďalšiu prehliadku hradenú z verejného zdravotného poistenia? Už si to nemusíte pamätať, urobíme to za vás.

Od dnes prichádza Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. s ďalšou novinkou v ePobočke, ktorá sa vlani stala Projektom roka 2015. Poistenci s aktivovanou eSlužbou „Poistenec“ môžu mať odteraz pod kontrolou nielen účty za svoje zdravie, ale i prevenciu. Po prihlásení sa do svojho konta nájdu v menu „Zdravie“ všetky podstatné informácie týkajúce sa preventívnych prehliadok. Rýchlo a jednoducho tak získajú podrobné informácie o tom, aký lekár danú prehliadku vykonáva, aké vyšetrenia sú jej súčasťou, ako často je prehliadka hradená z verejného zdravotného poistenia a kedy VšZP u poistenca eviduje posledný dátum absolvovania prehliadky.

Ďalšou novinkou je pripomenutie preventívnej prehliadky. Ak poistenec neabsolvuje preventívnu prehliadku, na ktorú mu vznikol nárok, možnosť jej absolvovania mu VšZP automaticky pripomenie zaslaním mailovej notifikácie a správy do schránky správ.

Máte záujem využívať túto novinku a nemáte ešte aktivované vlastné konto v ePobočke? Stačí na to 6 jednoduchých krokov:
• Do internetového vyhľadávača zadajte adresu www.epobocka.com.
• Kliknite na zelené tlačidlo Zaregistrujte sa.
• Vyplňte registračné údaje.
• Potvrďte súhlas so všeobecnými podmienkami.
• Vyberte spôsob, akým vám doručíme bezpečnostný predmet.
• Vyberte typ eSlužby Poistenec/Individuálny platiteľ.

Po doručení bezpečnostného predmetu tak budete môcť naplno a bezplatne využívať všetky služby, ktoré vám ePobočka ponúka.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

8. septembra 2016

Odporúčané články