Premiér Fico zostáva v nemocnici na pozorovaní

Robert Fico prišiel do nemocnice vo štvrtok ráno v sprievode ochranky.BRATISLAVA 15. apríla (WebNoviny.sk) – Premiér Robert Fico zostáva po zdravotných problémoch na pozorovaní v nemocnici ešte aj v piatok. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH) a Detského kardiocentra pracoviska NÚSCH Dobroslava Krajačičová.

Odporúčame:

Premiér Fico je v nemocnici, mal podozrenie na infarkt

Premiér prišiel vo štvrtok ráno do Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb sám, v sprievode ochranky. V dopoludňajších hodinách mu lekári urobili kardiologické vyšetrenia. „Rodina premiéra si zároveň neželá, aby Národný ústav srdcových a cievnych chorôb poskytoval akékoľvek informácie o jeho zdravotnom stave, čo plne rešpektujeme,“ uviedla Krajačičová. Pre zdravotné problémy musel premiér zrušiť štvrtkovú plánovanú oficiálnu návštevu Česka.

O zdravotných problémoch premiéra Fica vo štvrtok ako prvý informoval Denník N. U predsedu vlády bolo podľa informácií tohto denníka podozrenie na infarkt. Fico sa podľa Denníka N necítil dobre už v utorok ráno pri pravidelnom behu na hrádzi. Zrušil potom svoju účasť na súde, kde mal vypovedať ako svedok. Svoj pracovný program v stredu, keď sa na vláde schvaľovalo programové vyhlásenie vlády, úplne nezrušil a bol na úrade vlády.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

15. apríla 2016

Odporúčané články