Predsedníctvo v EÚ opäť skomplikuje dopravu v Bratislave

Čiastočné dopravné obmedzenie v hlavnom meste môžu čakať v pondelok a utorok pri presune delegácií z letiska M. R. Štefánika a hraničného prechodu Jarovce – Kitsse k miestam ubytovania (hotel River Park, Austria Trend) ako aj na hrad Devín a ministerstvo zahraničia.

BRATISLAVA 21. augusta (WebNoviny.sk) – V súvislosti s podujatiami v rámci nášho predsedníctva v Rade Európskej únie musia vodiči v Bratislave opäť počítať s dopravnými obmedzeniami.

Ako agentúru SITA informoval hovorca bratislavskej polície Michal Szeiff, čiastočné dopravné obmedzenie v hlavnom meste môžu čakať v pondelok a utorok pri presune delegácií z letiska M. R. Štefánika a hraničného prechodu Jarovce – Kitsse k miestam ubytovania (hotel River Park, Austria Trend) ako aj na hrad Devín a ministerstvo zahraničia. Usmerňovanie a reguláciu dopravy zabezpečia hliadky dopravnej polície.

V utorok 23. augusta bude od 6:00 do 16:00 zakázaný vjazd na Mostovú ulicu z Vajanského a Rázusovho nábrežia. Vjazd k hotelu Carlton bude pre hostí z Jesenského a Gorkého ulice, dopravu bude riadiť polícia. Od 1. júla je neprejazdná aj Medená ulica, vozidlá musia prejsť cez Kúpeľnú ulicu.

Všetky informácie o obmedzeniach na cestách v Bratislave nájdu vodiči na webovej stránke http://www.minv.sk/?predsednictvo-eu-mv Ministerstva vnútra SR, ktoré bude informácie priebežne aktualizovať.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

21. augusta 2016

Odporúčané články