Polícia pátra po 36-ročnom mužovi z okresu Považská Bystrica

Keď muž naposledy volal so svojou sestrou, uviedol, že je vo vlaku, bol ale úplne dezorientovaný, nakoľko bol pod vplyvom liekov.BRATISLAVA 4. septembra (WebNoviny.sk) – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 36-ročnom Petrovi Kackovi z obce Plevník- Drieňové (okr. Považská Bystrica).

Ako informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, nezvestný v stredu poobede cestoval vlakom z Liptovského Mikuláša domov, kam však nedorazil, nepodal o sebe žiadnu správu a nie je známe, kde sa momentálne zdržuje. Keď naposledy volal so svojou sestrou, uviedol, že je vo vlaku, bol ale úplne dezorientovaný, nakoľko bol pod vplyvom liekov.

Peter Kacko je vysoký asi 165 cm, pevnej až zavalitej postavy. Má krátke, svetlo-hnedé vlasy, vpredu plešinu a hnedé oči. Má začervenalú tvár a chodí zhrbený. Nosí veľmi silné dioptrie, bez ktorých takmer vôbec nevidí. Popis oblečenia nie je známy. Akékoľvek informácie o nezvestnom môžu občania nahlásiť kdekoľvek na polícii alebo na bezplatnom čísle 158.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

4. septembra 2016

Odporúčané články