Pánik prijal zaslúžený trest, Quenneville to ešte nezažil

Richard Pánik nezareagoval na zvonenie budíka a bolo nad slnko jasné, že nestihne rozkorčuľovanie svojho nového tímu.TAMPA 23. januára (WebNoviny.sk) – Len čo sa slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtok predpoludním zobudil, šípil, že je zle. Nezareagoval na zvonenie budíka a bolo nad slnko jasné, že nestihne rozkorčuľovanie svojho nového tímu Chicaga pred zápasom na ľade Tampy Bay.

„Prebudil som sa a vedel som, že to ‚nedám‘. Bolo to strašné najmä vzhľadom na skutočnosť, že som v tíme nový,“ citoval ho server Chicago Tribune. Autobus so zvyškom mužstva bol dávno preč, a tak Martinčan siahol po taxíku. „Musel som naň čakať, premávka bola zhustená. Všetko hralo proti mne,“ vravel Pánik, ktorého Chicago vytrejdovalo 3. januára z Toronta.

„Zriedkavé, mimoriadne zriedkavé. Toto som zažil prvý raz. Je to niečo, čo sa nesmie stať,“ povedal prísny tréner Joel Quenneville, ktorý Pánika za trest nenominoval na predmetný zápas. V piatok na ľade Floridy však už bol nazad v zostave. Krídelník vie, že to poriadne spackal. „Bol to trest, aký som si zaslúžil. Ale nadišiel nový deň a ideme ďalej,“ hľadí dopredu útočník, ktorý v šiestich zápasoch za Chicago dvakrát skóroval a pridal aj asistenciu. Blackhawks prehrali s Floridou 0:4.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. januára 2016

Odporúčané články