Oznámili hudobných hostí Victoria’s Secret Fashion Show

Na módnej prehliadke svetoznámej značky spodnej bielizne sa predstavia viacerí svetoznámi hudobníci.BRATISLAVA 2. novembra (WebNoviny.sk) – Zástupcovia americkej značky spodnej bielizne Victoria’s Secret ohlásili hudobných hostí, ktorí vystúpia na tohtoročnej Victoria’s Secret Fashion Show v Paríži.

Sú nimi americkí interpreti Lady Gaga, Bruno Mars a kanadský spevák The Weeknd, ktorý sa na populárnej módnej prehliadke predstavil aj vlani.

Obľúbení hudobníci sa tak stretnú na jednom móle s hviezdami ako Adriana Lima, Alessandra Ambrosio či Lily Aldridge. Jedným z nových anjelov svetoznámej značky bude modelka Bella Hadid, ktorá tvorí pár práve so spomínaným The Weekndom.

Luxusnú Fantasy podprsenku bude tento rok predvádzať americká modelka Jasmine Tookes. Kúsok s názvom Bright Night v hodnote troch miliónov dolárov (v prepočte približne 2,76 milióna eur) navrhol Eddie Borgo.

Podprsenku zdobí 9-tisíc diamantov a smaragdov vsadených do 18-karátového zlata, pričom jej výroba trvala 700 hodín. Prehliadka sa uskutoční v novembri, na televízne obrazovky sa však dostane až v pondelok 5. decembra.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

2. novembra 2016

Odporúčané články