Otec páchateľa útoku v Las Vegas bol bankový lupič

354097_las_vegas_shooting_86537 dcc1f774ae7d40b28699c0915c794e60 640x420.jpg

LAS VEGAS 2. októbra (WebNoviny.sk) – Otec strelca, ktorý v nedeľu na country festivale v Las Vegas zastrelil najmenej 58 ľudí a ďalších najmenej 515 zranil, bol bankový lupič, ktorý bol odsúdený za sériu bankových lúpeží na dvadsaťročné väzenie.

Zobraziť fotogalériu k článku:
V Las Vegas útočil „osamelý vlk“, zastrelil vyše 20 ľudí a ďalšie desiatky zranil

Ako informujú americké médiá, Benjamin Hoskins Paddock, ktorý zomrel v roku 1998, mal bohatú zločineckú históriu, vystupoval pod viacerými menami a v čase, keď jeho syn, páchateľ nedeľňajšieho útoku, dospieval, mohol vidieť na každom rohu fotografiu svojho otca s upozornením, že ide o „ozbrojeného a veľmi nebezpečného“ zločinca.

Odporúčame:
Foto: V Las Vegas útočil „osamelý vlk“, zastrelil desiatky ľudí (aktualizované)

Rodinná história Stephena Craiga Paddocka, 64-ročného bieleho Američana z Nevady, ktorý vraždil v nedeľu na Route 91 Harvest Festivale v Las Vegas, podľa všetkého podnieti novú diskusiu o práve držať zbraň, ktoré je v Spojených štátoch veľmi voľne poňaté.

Odporúčame:
K útoku „osamelého vlka“ v Las Vegas sa prihlásil Islamský štát

Na pondelňajšej tlačovke v Bielom dome sa už novinári o túto tému zaujímali, prezidentova hovorkyňa Sarah Huckabee Sanders im však odpovedala, že teraz na takúto diskusiu nie je správny čas.

Viac k témam: Islamský štát, teroristický útok v Las Vegas, útok, zbrane
Zdroj: Webnoviny.sk – Otec páchateľa útoku v Las Vegas bol bankový lupič © SITA Všetky práva vyhradené.

2. októbra 2017

Odporúčané články