Okruh kandidátov na Stanley Cup sa zúžil na štyri tímy

PITTSBURGH / ANAHEIM 11. mája (WebNoviny.sk) – Už len štyri tímy zostali v hre o triumf v Stanleyho pohári, ktorý je každoročne vyvrcholením najprestížnejšej hokejovej súťaže na svete NHL.

Vyraďovacia časť pokročila do konferenčného finále, na Východe sa stretnú Pittsburgh Penguins a Ottawa Senators a na Západe Anaheim Ducks a Nashville Predators. Hrá sa tradične na štyri víťazstvá.

Odporúčame:
Video: Do konferenčného finále postúpili Pittsburgh a Anaheim

Už v piatok 12. mája sa začne séria finále Západnej konferencie, výhodu domáceho ľadu v prvých dvoch aj prípadnom siedmom súboji (24. 5.) budú mať hráči Anaheimu.

V sobotu 13. mája bude mať štart finále Východnej konferencie, začne sa na ľade obhajcu trofeje Pittsburghu. Prípadný siedmy duel série Pittsburgh – Ottawa príde na rad 25. mája.

Program finále konferencií v play-off NHL:

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Pittsburgh Penguins – Ottawa Senators (13. 5. a 15. 5. v Pittsburghu, 17. a 19. 5. v Ottawe, prípadne 21. 5. v Pittsburghu, 23. 5. v Ottawe, resp. 25. 5. v Pittsburghu)

ZÁPADNÁ KONFERENCIA

Anaheim Ducks – Nashville Predators (12. a 14. 5. v Anaheime, 16. a 18. 5. v Nashville, prípadne 20. 5. v Anaheime, 22. 5. v Nashville, resp. 24. 5. v Anaheime)

Viac k témam: hokej, NHL, play-off NHL
Zdroj: Webnoviny.sk – Okruh kandidátov na Stanley Cup sa zúžil na štyri tímy © SITA Všetky práva vyhradené.

11. mája 2017

Odporúčané články