Obrazom: Odhalili kvetinové logo nášho predsedníctva v Únii

Slovenská republika prevezme svoje prvé predsedníctvo v Rade Európskej únie v piatok 1. júla. Polročné rotujúce predsedníctvo preberieme po Holandsku a odovzdáme ho Malte.BRATISLAVA 30. júna (WebNoviny.sk) – Pred historickou budovou Slovenského národného divadla v Bratislave odhalili kvetinové logo nášho predsedníctva v Rade Európskej únie. Slovenská republika ho prevezme v piatok 1. júla. Polročné rotujúce predsedníctvo preberieme po Holandsku a odovzdáme ho Malte.

Obrazom: Odhalili kvetinové logo slovenského predsedníctva v EÚ

Počas šiestich mesiacov sa v Bratislave bude konať približne 20 neformálnych zasadnutí ministrov a ministerských konferencií. Bratislava bude hostiť aj takmer 180 podujatí na expertnej a pracovnej úrovni. Dejiskom ministerských zasadnutí a konferencií bude Reduta.

Podujatia na pracovnej a expertnej úrovni sa uskutočnia v Bratislave v priestoroch v správe štátu, a to v historickej budove Národnej rady Slovenskej republiky na Župnom námestí, v hoteli Bôrik a v kongresovej sále ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

30. júna 2016

Odporúčané články