Novým superkoučom Djokoviča by mohol byť Aggasi

LONDÝN 9. mája (WebNoviny.sk) – Američan Andre Agassi je možným novým tzv. superkoučom srbského tenistu Novaka Djokoviča. Informáciu s odvolaním sa na nekonkretizované vlastné zdroje priniesol ako exkluzivitu britský The Telegraph.

Nedávny líder singlového renkingu ATP Djokovič minulý piatok oznámil ukončenie spolupráce s jadrom svojho realizačného tímu vrátane slovenského hlavného trénera Mariána Vajdu. V sezónach 2014 – 2016 bol na čele Belehradčanovho štábu Nemec Boris Becker. Štyridsaťsedemročný Agassi sám v minulosti figuroval na čele svetového rebríčka vo dvojhre.

Odporúčame:
Marián Vajda už nie je trénerom srbského tenistu Novaka Djokoviča

„V tejto chvíli niet špecifikovateľného mena, pretože sme len v počiatočnom štádiu debát s vyhliadnutými osobami,“ povedal Djokovičov agent Edoardo Artaldi.

Srb v rámci oznamovania zásadnej novinky skonštatoval: „Doprajem čas na hľadanie tej správnej osoby. Som na okruhu dostatočne dlho na to, aby som vedel, ako zvládať každodennú rutinu. Určitý čas teda pobudnem v dianí sám s podporou rodiny a manažmentu. Keď tú správnu osobu nájdem, dám o tom vedieť.“

Viac k témam: Andre Agassi, Novak Djokovič, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk – Novým superkoučom Djokoviča by mohol byť Aggasi © SITA Všetky práva vyhradené.

9. mája 2017

Odporúčané články