Nováčik Tipsport ligy má zatiaľ iba bod, posilnil sa o Robinsona a Nováka

353668_lukas novak 640x420.jpg

DETVA 28. septembra (WebNoviny.sk) – Nováčik najvyššej slovenskej hokejovej súťaže HC 07 Orin Detva v doterajších šiestich tipsportligových dueloch získal iba jediný bod a v tabuľke mu patrí posledné 10. miesto, vedenie klubu sa preto rozhodlo angažovať posily do ofenzívy. Pod Poľanu prichádzajú útočníci Nathan Robinson a Lukáš Novák. Informuje o tom oficiálny web hokejovej Detvy.

Odporúčame:
Michel Miklík bude hrať v Tipsport lige, posilní HKM Zvolen

Tridsaťpäťročný Kanaďan Nathan Robinson pôsobí v Európe od leta 2006, väčšinou hrával v Nemecku a na svojom konte má tri tituly z DEL. Na starom kontinente si vyskúšal aj fínsky, rakúsky, britský, bieloruský aj český hokej. V zámorí odohral 7 zápasov NHL vo farbách Bostonu a Detroitu.

O štyri roky mladší Lukáš Novák s výnimkou krátkych zastávok v Poľsku, Francúzsku či Česku pôsobí len na Slovensku. Rodák zo Spišskej Novej Vsi v predchádzajúcom ročníku hral za Trenčín, Zvolen aj prvoligové Topoľčany.

Viac k témam: HC 07 Orin Detva, hokej, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Nováčik Tipsport ligy má zatiaľ iba bod, posilnil sa o Robinsona a Nováka © SITA Všetky práva vyhradené.

28. septembra 2017

Odporúčané články