Muž chcel spáchať samovraždu skokom zo žeriava, po vyše dvoch hodinách ho prehovoril vyjednávač

BRATISLAVA 13. mája (WebNoviny.sk) – Bratislavskí policajti a hasiči v piatok 12. mája večer zasahovali pri záchrane ľudského života. Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, krátko po 20:30 vyslali policajné hliadky na Štúrovu ulicu do Malaciek, kde bol podľa prijatého oznámenia 50-ročný muž, ktorý chcel skokom zo žeriava ukončiť svoj život.

Po príchode policajnej hliadky sa na mieste nachádzali všetky záchranné zložky a hliadka Mestskej polície Malacky, ktorá asistovala pri zabezpečení miesta. Za pomoci vysokozdvižnej hasičskej plošiny sa policajný vyjednávač priblížil k mužovi, ktorý sa nachádzal na ramene žeriava a začal s ním komunikovať,“ uviedla Mihalíková s tým, že po takmer dva a polhodinovom vyjednávaní muž od svojho zámeru upustil a krátko pred polnocou zišiel po rebríku žeriava na zem.

Po úspešnom ukončení vyjednávania bol muž odovzdaný do starostlivosti záchranárom rýchlej zdravotnej pomoci,“ uzavrela Mihalíková.

Viac k témam: krimi, Polícia SR, samovražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž chcel spáchať samovraždu skokom zo žeriava, po vyše dvoch hodinách ho prehovoril vyjednávač © SITA Všetky práva vyhradené.

13. mája 2017

Odporúčané články