Mladý muž sa zo silvestrovskej oslavy domov už nevrátil, pri obci Baloň ho zrazil vodič Fiatu

397940_nehoda 676x400.jpg

BRATISLAVA/TRNAVA 1. januára (WebNoviny.sk) – Mladý muž sa zo silvestrovskej oslavy domov už nevrátil. Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, v utorok približne o 7:00 sa pri obci Baloň v smere od Medveďova v okrese Dunajská Streda stala tragická dopravná nehoda.

Osobné auto Fiat Ducato, ktoré viedol 19-ročný mladík, zrazilo 20-ročného chodca. Ten sa pohyboval po strede cesty v tmavom oblečení bez reflexných prvkov. Chodec utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Dychová skúška na alkohol bola u vodiča negatívna,“ uviedla hovorkyňa.

Ďalšieho chodca zrazilo auto po tretej hodine v noci medzi Galantou a Sládkovičovom. Podľa informácií Kredatusovej tu osobné auto Opel Insignia zrazilo 22-ročného chodca z Pustých Úľan. Mladý muž sa pohyboval po ceste bez reflexných prvkov. Utrpel vážne zranenia. „Dychovou skúškou na alkohol nebolo 27-ročnému vodičovi zistené požitie alkoholu,“ dodala trnavská policajná hovorkyňa.

Okolo 05:00 zasahovali dunajskostredskí policajti pri nehode Fabie combi. Jej 52-ročný vodič zišiel medzi obcami Báč a Blatná na Ostrove v okres Dunajská Streda z nezistených príčin z cesty a narazil do stromu. Vodič bol zakliesnený v aute a utrpel pravdepodobne ťažké zranenia. Na vylúčenie prítomnosti alkoholu mu bol odobratá krv.

Viac k témam: alkohol za volantom, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladý muž sa zo silvestrovskej oslavy domov už nevrátil, pri obci Baloň ho zrazil vodič Fiatu © SITA Všetky práva vyhradené.

1. januára 2019

Odporúčané články