Milan Majerský vyzýva ľudí, aby prišli na druhé kolo prezidentských volieb, predseda KDH bude voliť Ivana Korčoka

522741_65d0c63a9013d878779967 676x451.jpg

3.4.2024 (SITA.sk) – Predseda Kresťanskodemokratického hnutia Milan Majerský bude v sobotňajších prezidentských voľbách voliť občianskeho kandidáta Ivana Korčoka.

Súčasne vyzýva ľudí, aby svoje právo voliť využili a prišli k volebným urnám, pretože v druhom kole volieb bude dôležitý každý hlas.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

„Od prezidenta SR očakávam rešpektovanie ústavných hodnôt, rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávam, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO,“ uviedol Majerský, ktorý dodal, že Korčok je jediný relevantný kandidát, ktorý má v týchto otázkach jasno.

Podľa lídra kresťanských demokratov ich deklaruje svojimi skutkami a postojmi. „Stojí si za svojím slovom a ctí si Ústavu SR, a rovnako tak aj manželstvo ako zväzok medzi mužom a ženou. Je skúseným a rešpektovaným odborníkom s dobrým menom doma i v zahraničí,“ uzavrel.

Viac k témam: Kandidát na prezidenta Ivan Korčok (Prezidentské voľby 2024), Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk – Milan Majerský vyzýva ľudí, aby prišli na druhé kolo prezidentských volieb, predseda KDH bude voliť Ivana Korčoka © SITA Všetky práva vyhradené.

3. apríla 2024

Odporúčané články