Matovič vyjadrením o listoch podľa Bugára len odpútava pozornosť od daňového podvodu

BRATISLAVA 25 apríla (WebNoviny.sk) – Podpredseda NR SR Béla Bugár (Most-Híd) považuje dnešné vystúpenie predsedu OĽaNO Igora Matoviča za obyčajné odpútanie pozornosti od problému, ktorý mu v pondelok vyrobil jeho bývalý zamestnanec Pavel Vandák.

Odporúčame:
Video: Matovič obvinil Danka, že nariadil v parlamente otvárať poslancom listy

Ako povedal Bugár  pre agentúru SITA, postup otvárania obálok v NR SR funguje rovnako aj na každom ministerstve. „Stalo sa, že v listoch bol biely prášok, Lucia Žitňanská mala na obálke rádioaktívne ožiarenie. Matovič len potrebuje rýchlo vyrobiť škandál, aby sa hovorilo o ňom a nie o jeho daňovom podvode,“ vyhlásil Bugár.

Odporúčame:
Matovič účelovo manipuluje s informáciami, reaguje kancelária parlamentu na obvinenia

Vandák, ktorý odkúpil od Igora Matoviča v roku 2008 podnik Mgr. Igor Matovič – regionPRESS, tvrdí, že Matovič ho podviedol a vyzýva lídra OĽaNO na detektor lži.

Odporúčame:
Vandák obvinil Matoviča, že ho podviedol. Vyzýva ho na detektor lži

Ako povedal v pondelok novinárom, Matoviča sa bál a preto to celé skôr neohlásil na polícii. „Bojím sa ho doteraz,“ vyhlásil. Vandák vyzval Matoviča, aby spolu išli na detektor lži. „Nech sa to ukáže. Čoho sa bojí? Všetkých vyzýva na detektor lži a ja chcem, aby ma Matovič vyzval na detektor lži,“ zdôraznil.

Viac k témam: Andrej Danko, Béla Bugár, Igor Matovič, Národná rada SR, Pavel Vandák, regionPRESS
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič vyjadrením o listoch podľa Bugára len odpútava pozornosť od daňového podvodu © SITA Všetky práva vyhradené.

25. apríla 2017

Odporúčané články