Martvoň: Vplyv oligarchov v Smere presahuje mieru únosnosti

Podľa bývalého poslanca Antona Martvoňa buď dostanú v Smere väčší priestor mladí politici a ľudia, ktorí chcú robiť politiku pre bežných ľudí a pomáhať im, alebo zostanú v popredí starší politici, ktorí prihliadajú iba na svoje záujmy a záujmy oligarchov.BRATISLAVA 24. augusta (WebNoviny.sk) – Vplyv oligarchov v strane Smer-SD presahuje podľa bývalého poslanca NR SR Antona Martvoňa mieru únosnosti. Martvoň bol poslancom parlamentu za Smer-SD v minulom volebnom období. Na kandidátku do marcových parlamentných volieb sa nedostal.

Ako napísal v stredu na sociálnej sieti, jeho kolegovia prehliadajú oligarchov v Smere a ich vplyv na politiku strany. Podľa Martvoňa buď v Smere dostanú väčší priestor mladí politici a ľudia, ktorí chcú robiť politiku pre bežných ľudí a pomáhať im, alebo zostanú v popredí starší politici, ktorí prihliadajú iba na svoje záujmy a záujmy oligarchov.

„Pokiaľ sa toto primárne v Smere nevyrieši, tak konflikt o liberálnom a konzervatívnom krídle v Smere je zbytočný a nemá význam pre mladých politikov zostávať naďalej v Smere,“ odkázal Martvoň na sociálnej sieti.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

24. augusta 2016

Odporúčané články