Marcel Haščák má syna a už je naspäť v dejisku MS v hokeji 2017

KOLÍN NAD RÝNOM 4. mája (WebNoviny.sk) – Hokejový útočník Marcel Haščák síce pôrod svojej manželky napokon nestihol, ale syna po príchode na svet uvidel.

Pôrod nestihol

Vo štvrtok ráno o 9.00 h opäť nabral kurz Kolín nad Rýnom, kde už na neho pred štartom majstrovstiev sveta čakajú spoluhráči z reprezentačného tímu Slovenska. „Marcel sa stal otcom!! Pôrod síce nestihol, ale malý Hakky aj mamina sú v poriadku,“ informuje facebookový profil Marcela Haščáka.

Odporúčame:
MS v hokeji 2017: Program a výsledky slovenských hokejistov

Čerstvý český majster s Kometou Brno v rozpätí 24 hodín dvakrát absolvoval let do Kolína nad Rýnom a raz aj naspäť na Slovensko.

Odporúčame:
MS v hokeji 2017: Vizitky slovenských hokejistov

Po stredajšom prílete hokejovej reprezentácie SR do dejiska MS Haščák prakticky obratom zamieril nazad domov, aby bol s manželkou pri, resp. po pôrode. Tridsaťročný popradský rodák má pred sebou štvrtý štart na MS. V roku 2012 sa v Helsinkách radoval zo striebornej medaily.

Slováci absolvovali prvý tréning

Slováci absolvovali v dejisku A-skupiny MS 2017 stredajší úvodný tréning na hlavnej ploche obrovitej Lanxess Areny, po ktorom obranca Martin Gernát aj na webe SZĽH povedal: „Prvý tréning bol trošku náročnejší. Ihrisko je väčšie aj širšie, musíme si zvyknúť, aby sme to ukorčuľovali.“ Vo štvrtok čaká na zverencov Zdena Cígera prípravná jednotka od 16.15 h, ale vo vedľajšej – tréningovej hale.

Slovenskí hokejisti odohrajú prvý súboj na MS 2017 proti Talianom v sobotu 6. mája od 16.15 h. Neskôr ich ešte v A-skupine v Kolíne nad Rýnom čakajú Lotyši (7. 5.), Dáni (9. 5.), Nemci (10. 5.), Rusi (13. 5.), Američania (14. 5.) a Švédi (16. 5.).

Viac k témam: hokej, Majstrovstvá sveta v hokeji MS v hokeji 2017, Marcel Haščák, slovenská hokejová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Marcel Haščák má syna a už je naspäť v dejisku MS v hokeji 2017 © SITA Všetky práva vyhradené.

4. mája 2017

Odporúčané články