Kaliňák: Občania rozhodnú, či boli spokojní s našou prácou

Úlohou pre ministerstvo vnútra po marcových voľbách bude napríklad obmena lietadiel v rezortnej letke, zdôraznil minister vnútra Robert Kaliňák.BRATISLAVA 27. decembra (WebNoviny.sk) – Občania rozhodnú, či boli spokojní s našou prácou, či sa im pozdávajú tie veci, ktoré sme priniesli a či majú záujem, aby sme pokračovali ďalej.

Vyjadril sa tak minister vnútra Robert Kaliňák na otázku agentúry SITA, či má nejaké plány pre prípad, že by ministrom vnútra ostal aj po voľbách v marci 2016. „Nikdy nekrájam diviaka pobehujúceho po lese,“ vyhlásil minister. „Ako rozdajú karty, my sa tomu prispôsobíme a následne zverejníme svoje zámery do budúcna,“ dodal.

Ako však minister zdôraznil, úlohou pre ministerstvo vnútra po marcových voľbách bude napríklad obmena lietadiel v rezortnej letke. Taktiež je podľa neho potrebné pokračovať v projekte otvárania klientskych centier. Ministerstvo ich zatiaľ otvorilo zhruba 50, pričom podľa plánu je potrebné zriadiť ďalších 29.

Minister tiež očakáva, že sa v nasledujúcom roku naplno rozbehne zákon ochrane nahľasovateľov korupcie. Rezort podľa neho plánuje zákon podporiť adekvátnou osvetou.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

27. decembra 2015

Odporúčané články