Juraj Slafkovský zbieral trestné minúty a jeho bodová séria sa skončila (video)

22.2.2024 (SITA.sk) – Hokejisti Montrealu Canadiens v stredajšom zápase NHL na domácom ľade podľahli Buffalu Sabres 2:3. Slovenský hokejista Juraj Slafkovský na ľade strávil 21 aj pol minúty, počas ktorých raz vystrelil na bránku, nazbieral šesť trestných minút a mal aj jednu mínusku. Po ôsmich dueloch tak vyšiel bodovo naprázdno.

Za „Habs“ v Bell Centre v stredu skórovali iba obrancovia, v 13. minúte ich do vedenia poslal Arber Xhekaj a v 27. minúte na 2:1 upravil Jayden Struble. Buffalo všetky svoje góly strelilo v druhej tretine, na 1:1 v 25. minúte vyrovnával Zemgus Girgensons, v 30. minúte Jack Skinner v presilovke na 2:2 a víťazný gól v 39. minúte strelil v oslabení Alex Tuch.

Montreal prehral tretí duel za sebou a okrem Slafkovského sa skončila aj desaťzápasová bodová séria Nicka Suzukiho.

Viac k témam: NHL
Zdroj: SITA.sk – Juraj Slafkovský zbieral trestné minúty a jeho bodová séria sa skončila (video) © SITA Všetky práva vyhradené.