INDULONA NADVÄZUJE NA ÚSPECH A UVÁDZA NA TRH ĎALŠIE NOVINKY

Hlohovec, 16. mája 2017 ( WBN/PR ) – Indulona, najobľúbenejšia značka krémov na ruky na Slovensku a v ČR, rastie. Nadväzuje na úspešný redizajn krémov na ruky a na minuloročný vstup do úplne novej produktovej kategórie. V tomto roku rozširuje ponuku starostlivosti o pokožku celého tela. Úspešný produktový rad doplnia krémy na ruky Indulona kamilková a Indulona rakytníková. Zároveň najpredávanejšiu Indulonu Original a Indulonu nechtíkovú nájdete od mája v obchodoch tiež v menšom balení „do kabelky“. Nechtíková bude navyše k dispozícii aj ako krém na telo. Distribútorom značky na slovenskom trhu je spoločnosť Saneca Trade s. r. o.

Indulona patrí medzi kultové značky a jej príbeh trvá takmer 70 rokov. Je lídrom kategórie krémov na ruky, takmer každý druhý zakúpený krém na ruky v SR je práve Indulona. Ročne sa vyrobí bezmála 6 miliónov krémov a počas jednej minúty sa v závode, ktorý rešpektuje podmienky farmaceutickej kvality, vyrobí 110 výrobkov.

V roku 2016 značka začala novú životnú etapu. Odvážny redizajn zmenil tvár krémov na ruky, nasledoval vstup do úplne novej produktovej kategórie. To všetko ju z hľadiska predajov aj budovanie image významne posunulo. Minuloročné novinky v podobe telových mliek a krémov sa ihneď po uvedení na trh tešili veľkému úspechu a zaradili sa medzi prvú desiatku vo svojich kategóriách medzi dlhodobo zavedenými značkami.

„Ak má byť značka úspešná, je potrebné ju neustále rozvíjať a usilovať sa plniť priania zákazníkov. Preto prinášame na trh obľúbené krémy aj vo variantoch menších cestovných balení. Indulona stavia na výnimočných receptúrach, ktoré sú osvedčené desiatkami rokov, aj preto v tomto roku zákazníkom vraciame opäť výrobky, ktoré sa predtým tešili veľkej obľube. Každý si tak môže vybrať svoju Indulonu, obľúbenú či už pre jej účinky, vôňu či pre praktickejšie balenie,“ hovorí MUDr. Richard Král, Director of Cosmetics Sales & Marketing Saneca Trade s. r. o.

Novú podobu dostali najpredávanejšie produkty Indulona Original a Indulona nechtíková, ktoré budú mať zákazníci možnosť zakúpiť aj v cestovnom balení (75 ml), a to vo väčšine predajní obchodných reťazcov, v drogériách a tiež v lekárňach. Nechtíkový rad rozšíri krém na telo, vhodný predovšetkým pre tých, ktorým vyhovuje hutnejšia konzistencia krémov. Predstavuje výdatnú hydratáciu pre suchú pokožku tela. Starostlivosť o ruky doplnila Indulona kamilková a Indulona rakytníková.

Indulona sa všestranne stará o našu pokožku už po generácie. Ako svoju obľúbenú značku ju v prieskume Saneca Trade uviedlo 63 % respondentov.

Viac informácií sa dozviete na www.indulona.sk.

O spoločnosti Saneca Pharmaceuticals, a.s.
Spoločnosť Saneca Pharmaceuticals je významným hráčom v rámci celosvetového farmaceutického a zdravotníckeho odvetvia. Spoločnosť vyvíja a vyrába liekové formy vysokej kvality, vrátane pevných, tekutých liekových foriem, gélov a krémov. Taktiež disponuje portfóliom syntetických aktívnych farmaceutických ingrediencií (API) a opiátových API vyrábaných z rastlinnej biomasy. Produktové portfólio Saneca pokrýva široký sortiment terapeutických kategórií rôznych reakčných vlastností. Pôvodná spoločnosť bola založená v roku 1940. Vďaka pravidelným investíciám a pod vedením skúsených manažérov zabezpečuje oblasť výroby a vývoja finálnych liekových foriem, syntézy a vývoja API a taktiež oblasť distribúcie. Saneca Pharmaceuticals je moderný závod, ktorý pracuje v súlade so zásadami Správnej výrobnej praxe, s etablovanými regulačnými a HSE výsledkami (oblasť ochrany životného prostredia a bezpečnosti práce).

Bližšie informácie o spoločnosti Saneca Pharmaceuticals nájdete na http://www.saneca.com.

Viac k témam: Indulona, Indulona original, krém, nechtíková, Saneca Pharmaceuticals
Zdroj: Webnoviny.sk – INDULONA NADVÄZUJE NA ÚSPECH A UVÁDZA NA TRH ĎALŠIE NOVINKY © SITA Všetky práva vyhradené.

16. mája 2017

Odporúčané články