Hviezda NBA Wade prežíva smútok, zastrelili jeho sesternicu

Tridsaťdvaročná matka štyroch detí Nykea Aldridgeová sa stala náhodným terčom dvoch neznámych mužov, ktorý strieľali na tretieho chlapa.CHICAGO 27. augusta (WebNoviny.sk) – Rodinu hviezdy zámorskej basketbalovej NBA Dwyana Wada postihla veľká tragédia. V Chicagu v piatok zastrelili hráčovu sesternicu počas prechádzky s malým dieťaťom neďaleko školy, kde mala v úmysle prihlásiť svoje ratolesti.

Odporúčame:

Basketbalisti USA hľadajú konkurenciu, mali by hrať štyria

Tridsaťdvaročná matka štyroch detí Nykea Aldridgeová sa stala náhodným terčom dvoch neznámych mužov, ktorý strieľali na tretieho chlapa. Malému dieťaťu v kočíku sa nič nestalo.

„V Chicagu dnes zabili moju sesternicu. Pri ďalšom akte nezmyselného násilia prišli štyri deti bezdôvodne o svoju mamičku,“ napísal na twitteri 34-ročný Dwyane Wade, ktorý sa začiatkom júla rozhodol odísť z tímu Miami Heat a podpísal dvojročný kontrakt s Chicagom Bulls.

My cousin was killed today in Chicago. Another act of senseless gun violence. 4 kids lost their mom for NO REASON. Unreal. #EnoughIsEnough— DWade (@DwyaneWade) 27. augusta 2016

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

27. augusta 2016

Odporúčané články